Najave

Raspored događanja za srpanj 2019. u ...
Raspored događanja za srpanj 2019. u ...

    KALENDAR DOGAĐANJA ZA ...

Braća Alozije i Nikola Ćaleta osvojili ukupno pet zlata i četiri srebra u Sisku

VINKOVCI-Plivačice i plivači PK Orion u subotu 2. veljače 2019. nastupili su na 3. i 4. kolu Lige regije 4 koje se plivalo u Sisku.. Natjecalo se ukupno  16 natjecatelja, 11 plivača i 5 plivačica, a na natjecanje su išli u pratnji trenerice Maše Pešec,.

Osvojeno je sedam prvih, sedamnaest drugih i dvanaest trećih mjesta! Četvero natjecatelja pobrinulo se da ne prođe ni jedno natjecanje, a da se ne ispliva poneka norma, ovoga puta za ljetno Prvenstvo Hrvatske u velikim bazenima. U tome su uspjeli Nikola Ćaleta, Marin Svilar, Laura Matić i Marko Jurić.     

Pojedinačni su rezultati sljedeći (do 10. mjesta): 

ĆALETA, Nikola (kategorija B) – 1. mjesto 100m leđno, 1. mjesto na 50m slobodno, 1. mjesto 100m slobodno, 1. mjesto 100m leptir, 2. mjesto 200m slobodno

ĆALETA, Alojzije (kategorija A) – 1. mjesto 200m mješovito, 2. mjesto 100m leptir, 2. mjesto 50m leptir, 2. mjesto 50m slobodno, 4. mjesto 50m leđno 

VUGREK, Dorian (kategorija B)– 1. mjesto 200m leđno, 2. mjesto 100m leđno, 2. mjesto 100m slobodno, 2. mjesto 200m mješovito, 4. mjesto 50m slobodno   

SVILAR, Matej (kategorija A) – 1. mjesto 50m slobodno, 2. mjesto 200m mješovito, 4. mjesto 50m leptir, 5. mjesto 50m leđno

MATIĆ, Laura (kategorija A) – 2. mjesto 50m leđno, 2. mjesto 200m prsno, 2. mjesto 200m mješovito, 2. mjesto 50m prsno, 4. mjesto 100m prsno

JURIĆ, Marko (kategorija A) – 2. mjesto 100m leđno, 2. mjesto 100m slobodno, 3. mjesto 50m leđno, 3. mjesto 50m leptir

SVILAR, Marin (kategorija B) – 2. mjesto 200m prsno, 2. mjesto 100m prsno, 3. mjesto 200m slobodno, 5. mjesto 100m leđno, 6. mjesto 100m slobodno 

ŠEKRST, Patrik (kategorija D) –2. mjesto 100m leđno, 4. mjesto 200m mješovito, 4. mjesto 50m slobodno, 4. mjesto 100m slobodno, 8. mjesto 200m slobodno

MAJKO, Filip (kategorija E) – 2. mjesto 100m leđno, 2. mjesto 200m leđno, 3. mjesto 50m slobodno, 3. mjesto 100m slobodno, 3. mjesto 50m leđno 

JURIĆ, Lana (kategorija A) – 3. mjesto 100m leptir, 3. mjesto 100m leđno, 4. mjesto 50m leptir, 6. mjesto 100m slobodno, 7. mjesto 50m slobodno

ČORAK, Iva (kategorija B) – 3. mjesto 100m leptir, 6. mjesto 50m slobodno, 6. mjesto 100m leđno 

NAĐ, Dinko (kategorija B) – 3. mjesto 200m mješovito, 5. mjesto 200m slobodno, 5. mjesto 400m slobodno, 8. mjesto 100m slobodno

VIDAKOVIĆ, Ivan (kategorija C) – 3. mjesto 50m prsno, 3. mjesto 100m prsno, 7. mjesto 100m leđno

TOMIĆ, Ana (kategorija D) – 3. mjesto 50m leptir, 5. mjesto 50m slobodno, 5. mjesto 50m leđno, 7. mjesto 100m slobodno 

BUDAK, Marko (kategorija A) – 4. mjesto 100m leptir, 4. mjesto 100m slobodno, 5. mjesto 50m leptir, 5. mjesto 50m slobodno, 6. mjesto 50m leđno 

MUSTAFIĆ, Lorena (kategorija B) – 4. mjesto 200m leđno, 8. mjesto 100m leđno, 9. mjesto 50m leđno

 

 

 

 

 

 

 

Share